SliderSub5.jpg
Shadow
Promotion Truck Scouting
Ter ondersteuning van onze activiteiten heeft onze vereniging in 1993 een oude legertruck, type DAF YA 126 aangeschaft.Dit voertuig kan vervoeren, ondersteunen  en we kunnen ons ermee vertonen op allerlei  activiteiten in den lande. Op deze activiteiten willen we niet alleen de jeugd, maar ook de ouderen laten zien en proeven wat Scouting en eventuele andere jeugdverenigingen allemaal te bieden hebben.
De truck is o.a. voorzien van:
- Alarmzwaailicht ter verhoging van veiligheid
- Extra schijnwerpers voor avondactiviteiten
- Permanente geluidsinstallatie met microfoon
- Aanhanger ( eveneens bouwjaar 1958 )

De aanschaf en onderhoud van onze DAF financieren wij met geld van enthousiaste mensen die voor dat geld een stuk reclameruimte op onze DAF ter beschikking gesteld krijgen.
Voor meer details over onze Promotion Truck Scouting verwijzen naar de website van PTS.