Zomerkamp scouts 2019

We gaan weer op zomerkamp!

Dit jaar is het weer de beurt aan de Jalhay Express. Een kamp vol avontuur en uitdagingen!

We verzamelen op zaterdag 10 augustus om 09:00 bij de kwakskoel. Als iedereen aanwezig is, worden de spullen in de vervoersmiddelen geladen. Vervolgens zullen we na een korte 'briefing' beginnen aan ons avontuur.

We gaan niet één, twee, drie naar de kamplokatie. Dat zou te makkelijk zijn. Door een heuse speurtocht zullen we na veel puzzelwerk aankomen op de kamplokatie. Na een stevig avondmaal en een gezellig avondje bij het kampvuur, gaan we ons voorbereiden op de volgende dagen. Wat we gaan doen blijft een verrassing, maar dat je stevige wandelschoenen nodig hebt, zal heel snel duidelijk worden.

Heb jij al zin om mee te gaan? Schrijf je dan nog vóór de zomervakantie in door op onderstaande groene knop te klikken.

De kosten voor dit kamp: €125,-- hiervan wordt alles betaald. Je hoeft dus geen snoepgoed, fris en ander eten mee te nemen!

Vertrek: 10 augustus 2019 09:00 uur bij de Kwakskoel.

Terug: 15 augustus 2019 14:00/15:00 bij de Kwakskoel.

 

Inschrijven

Wat neem je mee?

 • Schoenen die drijfnat mogen worden (óf waterschoenen)
 • slaapzak
 • slaapmatje (geen luchtbed aub!)
 • stevige wandelschoenen
 • schone kleren
 • toiletartikelen
 • zwemkleding
 • een theedoek
 • regenkleding

Wat neem je NIET mee?

 • energydrankjes (red bull, monster etc..)
 • je smartphone (als de leiding een smartphone tegenkomt, wordt deze ingenomen en zal je deze pas aan het einde van het kamp terug krijgen.)

Wij zoeken nog ouders die op zaterdag 10 augustus mee kunnen rijden richting de kamplokatie. Dit zal een hele dag in beslag nemen. Vind jij het als ouder leuk om te zien wat je kinderen tijdens een kamp doen? Help ons dan op de eerste dag mee, en doe mee met de puzzeltocht. Wil je meehelpen? Laat het Edward of Alphons even weten!

 

powered by social2s